KIMONA

Podstawowym strojem do treningów Karate jest kimono. Do treningów karate używa się kimon w kolorze białym. Są różne rodzaje kimon, w tym podstawowy podział na kimona do Kumite i do Kata. Przy zakupie kimona należy zwrócić uwagę na jakość i grubość materiału wyznaczonych w OZ. Dla dzieci preferuje się lekkie kimona, z bawełny,  o grubości ok. 8 OZ (gęstość 220g/m3).


U Nas możesz zamówić kimono, marki "Adidas Kids Evolution WKF", w kwocie już od 82 zł (rozmiar 130cm). Rozmiar kimona ma wpływ na cenę, im większę kimona, tym samym cena ulega zwiększeniu. Zamówienie należy złożyć u prowadzącego zajęcia instruktora lub u senseia Jacka Jaworskiego - kliknij tutaj "JACEK JAWORSKI". 

Okres oczekiwania na realizację zamówienia do 2 tygodni.


UWAGA!!! PROSZĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ, ABY KIMONA DLA DZIECI MIAŁY W SPODNIACH  TAKŻE GUMOWY ŚCIĄGACZ. To znacznie poprawia komfort podczas ćwiczeń, kimono dzieciom nie spada, nie rozwiązuje się sznurowany troczek, a także dziecko będzie w stanie samodzielnie przygotować się, ubrać do zajęć.


Możesz także sam dokonać zamówienia w dowolnym sklepie,  a jeśli zdasz się na Nasze doświadczenia i wieloletnią współpracę, to polecamy poniższe sklepy internetowe. Znajdź "Pas Adidas Club" i zamów:


Dansport - sklep internetowy
 

Samuraj Poznań - sklep internetowy

Logo