LUBAŃSKIE BIEGOWISKO 2014 - KS SAMURAJ LUBAŃ
BIEG ULICZNY LUBAŃSKIE BIEGOWISKO 2014
I. TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW:
14 września 2014r. ulice Lubania,
start: ul. Rynek – Sukiennice(Galeria Łużycka),
meta: ul. Rynek – Sukiennice(Galeria Łużycka).
II. ORGANIZATOR ZAWODÓW:
Gmina Miejska Lubań, pod patronatem Burmistrza miasta Lubań
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubaniu
KS Samuraj Lubań
Łużyckie Centrum Rozwoju Lubań
III.GODZINA ROZPOCZĘCIA: 12.30
IV. ILOŚĆ STARTUJĄCYCH: 136
W zawodach startowali reprezentanci KS Samuraj Lubań - Jakub Jaworski, Michał Zatoka, Dawid Zatoka, Nina Maszewska, Honorata Adamska wraz z ojcem Jackiem Adamskim oraz Oliwia Sławińska. Całe zawody obstawiali i sędziowali zawodnicy i instruktorzy z klubu KS Samuraj Lubań - Jacek Jaworski, Amanda Lencewicz, Katarzyna Ziółkowska, Sławomir Bartniak, Marek Frońda, Patryk Jarosz, Kristian Kaleta, Filip Maszewski, Szymon Wołoszyn, Paweł Polakiewicz, Mateusz Polakiewicz i Nikola Jaworska. Sędzią głównym zawodów był sensei Jacek Jaworski.
VI. KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
„A” rocznik 2002 i młodsi - dziewczęta - dystans 800 m ( jedno okrążenie)
I miejsce- Rosa Julia
II miejsce- Kulczewska Dominika
III miejsce- Wajcfelt Julia
- chłopcy - dystans 800 m (jedno okrążenie)
I miejsce- Zatoka Dawid (KS SAMURAJ LUBAŃ)
II miejsce- Garliński Eliasz
III miejsce- Rękas Kamil
„B” rocznik rodzina - dwie osoby dorosłe plus dziecko - dystans 800 m (jedno okrążenie)
I miejsce- Klata Andrzej
II miejsce- Sławińska Eliza
III miejsce- Nawrocki Tomasz
„C” rocznik 1999 - 2001- dziewczęta - dystans 1600 (dwa okrążenia)
I miejsce- Imbierowicz Martyna
II miejsce- Podolak Marysia
III miejsce-Tkaczyk Kaja
- chłopcy - dystans 1600 (dwa okrążenia),
I miejsce- Klatka Łukasz
II miejsce- Fortuna Jakub
III miejsce- Kuligowski Adam
„D” rocznik 1979 - 1998 - kobiety - dystans 4500 m ( trzy okrążenia)
I miejsce- Kruczyk Magdalena
II miejsce- Staszczak Małgorzata
III miejsce- Brzostocka Dorota
- mężczyźni - dystans 6000 m (cztery okrążenia)
I miejsce- Ludkiewicz Łukasz
II miejsce- Szymański Tomasz
III miejsce- Rozmus Damian
„E” rocznik 1969 - 1978 - kobiety - dystans 4500 m ( trzy okrążenia)
I miejsce- Wajcfelt Dorota
II miejsce- Surwiło Małgorzata
III miejsce- Szatanik Anna
- mężczyźni - dystans 6000 m (cztery okrążenia)
I miejsce- Gmyzo Tomasz
II miejsce- Mroczkowski Krystian
III miejsce- Nawrocki Tomasz
„F” rocznik 1968 - 1959 - mężczyźni - dystans 6000 m (cztery okrążenia)
I miejsce- Górski Sławomir
II miejsce- Orzoł Dariusz
III miejsce- Stettner Władysław
„G” rocznik 1958 – open - kobiety - dystans 4500 m ( trzy okrążenia)
I miejsce- Majewska Jolanta
II miejsce- Boruch Henryka
- mężczyźni - dystans 6000 m (cztery okrążenia)
I miejsce- Kozak Jan
Data: 14.09.2014 r.