WROCŁAW OPEN 2017

W dniu 10.12.2017 r. odbędzie się Turniej Karate Wrocław Open 2017 na terenie wspaniałej Wielofunkcyjnej Hali Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ul. Paderewskiego 35. W tym  turnieju walczyć będą także reprezentanci z KS Samuraj Lubań. 
Trenerzy - opiekunowie - Jacek Jaworski, Tomasz Podbucki, Elżbieta Kordyka, Sylwia Smajda, Patryk Jarosz i Sławomir Bartniak. 

Mam wielki zaszczyt  powołać 
na zawody zawodników:

Sekcja Karate Pisarzowice:
 1. Oliwię Sławińską
 2. Honoratę Adamską
 3. Olivię Włodarską Donofrio
 4. Amelię Gryganiec
 5. Wiktora Jaworskiego
 6. Mikołaja Jaworskiego
 7. Jakuba Przybyłek
 8. Alana Mażul
 9. Mateusza Suwara
 10. Dawida Stodolnego
 11. Jakuba Jaworskiego 
Sekcja Karate Lubań:
 1. Mateusza Karłowskiego
 2. Filipa Pierzak
 3. Jana Obryckiego
 4. Patrycję Przyłucką
 5. Miriam Tkaczuk
 6. Maksymiliana Galińskiego
 7. Jana Jaraczewskiego
 8. Fryderyka Haik
 9. Patryka Kowal

Sekcja Karate Świeradów Zdrój:
 1. Aleksandra Przybysz
 2. Huberta Urbańczyk
 3. Witolda Walkowiak
 4. Daniel Matelski
 5. Oliwiera Leszczyńskiego
 6. Michała Różyckiego
 7. Filipa Daszko
 8. Marcela Leśniewskiego
 9. Walczak Olga
 10. Michelle Dzierżęga
Uwaga! Listy mogą jeszcze ulec modyfikacji.

Moja propozycja wyjazdu jest taka i  nalegam, aby tak było, to pozwoli nam zintegrować się, zbudować dobre podwaliny drużyny. 

Jedziemy 50 osobowym autokarem ze Świeradowa Zdroju, który w Lubaniu zabiera pozostałą część zawodników, trenerów i jedziemy WSZYSCY RAZEM, w tym także rodzice. Rodzic płaci tylko za przejazd autobusem ok.50 zł - cena zależy od ilości chętnych. 

Planowy wyjazd na zawody w dniu 10.12.2017 r. ze Świeradowa Zdroju o godz. 09:00 (spod szkoły), a  z Lubania o godz. 10:00 (Parking Lidl). Proszę zapoznać się z powołaniami na zawody i ewentualne sugestie dot. wyjazdu, gdyż jak wiem,  część rodziców planuje wspólny, rodzinny wyjazd. Proszę o potwiedzenie wyjazdu w/w zawodników oraz rodziców na zawody, na mojego  e-maila - samuraj.jaworski@wp.pl


Każdy zawodnik partycypuje w kosztach wyjazdu, płacąc po 100 zł u trenera w dniu wyjazdu, pozostałą cześć pokrywa klub (drugą część wpisowego, transportu i posiłku).  Większość zawodników startować będzie w kata i kumite indywidualnym oraz drużynowym. Tak więc łączna opłata za samo startowe za danego zawodnika wynosić będzie po 180 zł + koszty transportu + posiłek. 

 

Plan zawodów - rozpoczęcie  o godz. 12:00, zakończenie ok. godz. 18:00 i wyjazd z Wrocławia.  Planowy powrót do Lubania  ok. godz. 20:00, do Świeradowa Zdroju ok. godz. 21:00.


Kontakt w sprawie wyjazdu z Jackiem  Jaworskim - e -mail samuraj.jaworski@wp.pl lub tel. 600 911 357.                                                                                 szef wyszkolenia - Jacek Jaworski 


Data: 04.12.2017 r.
Logo