COMBAT ŚWIERADÓW ZDRÓJ

Zapraszamy  na profesjonalne treningi dla dorosłych z  Mieszanych Sztuk Walk, opartych na wybranych i skutecznych technikach różnych styli walk jak - Kick Boxingu, Karate, Judo, Aikido, Thai Boxingu, Jiu Jitsu, Modern Combatu, Krav Magi, czy  też Systema. Zapraszamy na zajęcia do Sekcji Samoobrony Świeradów Zdrój.

Treningi  odbywają  się 
  w Miejskim Zespole Szkół w Świeradowie Zdroju, na ul. M. Curie Skłodowskiej 2 :

  • w piątki - godz. 18:00 - 19:30
 
Nie ważne w jakiej kategorii wiekowej jesteś - czy masz 18 lat, czy tez jesteś w wieku seniora… zajęcia przewidziane są dla każdej grupy wiekowej, zarówno dla kobiet, jak też i mężczyzn. Sposób prowadzenia zajęć oraz ich intensywność będzie uzależnione od danej grupy wiekowej, jej sprawności i możliwości motorycznych. Treningi są  ukierunkowane niemal dla każdego, kto chciałby nauczyć się podstawowych elementów samoobrony. Ponadto będą także prezentowane aspekty zachowania się w sytuacjach kryzysowych, stresowych i ekstremalnych, opanowania stanów lękowych, jak odeprzeć atak prostymi        i skutecznymi  technikami samoobrony, w jaki sposób podjąć  dalszą walkę, walki z jednym    i z wieloma przeciwnikami.


Docelowo ćwiczący będą podzieleni na dwie grupy, w zależności od ich możliwości,  motoryki i oczekiwań.


SEKCJA SAMOOBRONY - znajdą się w niej osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sztukami walk, o mniejszym obciążaniu fizycznym, ćwiczenia dostosowane do ich wieku i możliwości motorycznych. Dużo ćwiczeń ogólnorozwojowych w celu podtrzymania - kompensacji sprawności fizycznej, z nauką   wybranych technik walk i elementów  samoobrony, technik obezwładniania, obalania, rzutów, miotów, podcięć i wycięć, różnego rodzaju dźwigni. 


SEKCJA COMBAT – znajdą się w niej osoby, które mają już pewne doświadczenia w sztukach walki, na poziomie średniozaawansowanym. Treningi bardzo intensywne, wytrzymałościowe, w zdecydowanej przewadze różnych sparingów,  walk  w różnych systemach i formułach, a także nauki technik obezwładniania, obalania, rzutów, miotów, podcięć i wycięć, różnego rodzaju dźwigni, działania indywidulnego i w parze, w stójce i w parterze.
Gwarantujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę szkoleniową i egzaminatorską,  posiadającą stosowne uprawnienia, licencję i duże doświadczenie zawodnicze, startowe, o znacznym dorobku sportowym, posiadającą klasę mistrzowską w sporcie.
Ponadto gwarantujemy możliwość podniesienia swojego poziomu wyszkolenia, poddania się weryfikacji i egzaminom na pasy, udział w galach i zawodach sportowych, sparingach i walkach na macie, w ringu, na profesjonalnym sprzęcie. Mamy do dyspozycji dwie maty, sale z lustrami, różne worki, gruszki, platformy, tarcze, łapy, rękawice, pałki i atrapy broni, dostęp do siłowni. 

Koszt miesięczny – 80 zł. 

Możliwość zapisu przed każdym treningiem, e-mailem: samuraj.jaworski@wp.pl lub telefonicznie - 600 911 357. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami,           a  z pewnością odpowiemy... Jacek Jaworski

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

Logo