HISTORIA SEKCJI COMBAT

 • 1
  1

SEKCJA COMBAT PISARZOWICE –zajęcia adresowane dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy  mają już pewne doświadczenia w sztukach walki, na poziomie średniozaawansowanym. Treningi bardzo intensywne, wytrzymałościowe, w zdecydowanej przewadze różnych sparingów,  walk Kick Boxingu w różnych formułach, a także dodatkowo nauka technik obezwładniania, obalania, rzutów, miotów, podcięć i wycięć, różnego rodzaju dźwigni, działania indywidulnego i w parze, w stójce i w parterze.


Gwarantujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę szkoleniową i egzaminatorską, posiadającą stosowne uprawnienia, licencję i duże doświadczenie zawodnicze, startowe, o znacznym dorobku sportowym, posiadającą klasę mistrzowską w sporcie.

Ponadto gwarantujemy możliwość podniesienia swojego poziomu wyszkolenia, poddania się weryfikacji i egzaminom na pasy, udział w galach i zawodach sportowych, sparingach i walkach na macie, w ringu, na profesjonalnym sprzęcie. Mamy do dyspozycji dwie maty, sale z lustrami, różne worki, gruszki, platformy, tarcze, łapy, rękawice, pałki i atrapy broni, dostęp do siłowni. 

 

 
 • 2
  2
 • 5
  5
 • 4
  4
Logo