OTWARTE ZGRUPOWANIE SAMURAJA

II OTWARTE ZGRUPOWANIE SAMURAJA
Z MIESZANYCH SZTUK WALK - LUBAŃ 2019


 
W dniach 22-24.03.2019 r.  po raz drugi w Lubaniu odbędzie się Otwarte Zgrupowanie Samuraja z Mieszanych Sztuk Walk  z tak wybitnym szkoleniowcem Mirosławem Kuświk, posiadaczem w Polsce jednego z  najwyższych stopni mistrzowskich - 10 Dan w Jiu Jitsu, legendą polskiego Jiu Jitsu, twórcy współczesnego systemu bojowego Modern Combat, byłego głównego szkoleniowca i wykładowcy w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kaliszu. Więcej o mistrzu znajdziesz tutaj - SOKE MIROSŁAW KUŚWIK

Zajęcia tematyczne  będzie także prowadził sensei Jacek Jaworski, wielokrotny finalista Mistrzostw Polski różnych federacji karate, w tym dwukrotny medalista Mistrzostw Świata  i złoty medalista European Masters Games - Francja, Nicea 2015 w Kumite i Kata. Wieloletni szkoleniowiec w sztukach walk oraz technik i  taktyk interwencji policyjnych wgarnizonie dolnośląskim. Zobacz więcej na - sensei Jacek Jaworski.

Asystę w zajęciach będą sprawowali instruktorzy KS Samuraj Lubań - Tomasz Podbucki, Marek Frońda, Sławomir Bartniak i Piotr Wawrzyniak, Elżbieta Kordyka, Sylwia Smajda.

Koszt udziału w zgrupowaniu dla osób spoza klubu – 70 zł
Koszt udziału w zgrupowaniu dla Samurajów – 50 zł

Serdecznie zapraszam wszystkich samurajów, gdyż przede wszystkim jest to dla Was, choć mogą zapisać się także osoby z zewnątrz. Dorośli Samuraje mogą uczestniczyć we wszystkich zajęciach, w tym także treningach specjalnych dla służb mundurowych z zakresu taktyk i technik interwencji. Dzieci biorą udział  w zajęciach w sobotę i niedzielę we wszystkich treningach. Zajęcia będą dostosowane do wieku i możliwości ćwiczących. 
 
Będzie to kompendium wiedzy na temat technik obronnych , obezwładniania, obaleni, duszeń, rzutów, walki realnej i kick bokserskiej wybranych technik z  Modern Combat,  Karate, Jiu Jitsu, Krav Magi, Systema i Kick Boxingu. 

 

Proszę o zapisywanie się na zgrupowanie, gdyż niestety ilość  miejsc będzie ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń, dotyczy to także samurajów

ZAPISY :  e-mail – samuraj.jaworski@wp.pl lub  tel. 600 911 357. 

Rezerwacje we własnym zakresie. Polecana baza noclegowa - patrz tutaj.


 

Data: 09.02.2019 r.
Logo