WYNIKI IV LUBAŃSKIEJ GALI SAMURAJA

            IV LUBAŃSKA GALA  SAMURAJA W KARATE - LUBAŃ  14.12.2019




1. Konkurencja Pierwszego kroku - kihon 8 lat i młodsi
  1. Piotr Matyja
  2. Lena Sawicka
  3. Lena Mazur
 
2. Konkurencja Pierwszego kroku - kihon 9 lat i starsi
  1. Joanna Matyja - Sekcja Karate Lubań
  2. Dominik Sawicki - Sekcja Karate Lubań
  3. Maja Baniak - Sekcja Karate Lubań
 
3. Test siły - ugięcia ramion w podporze przodem młodsi
  1. Julia Budzińska - Sekcja Karate Lubań
  2. Mikołaj Szłabowicz - Sekcja Karate Lubań
  3. Piotr Matyja - Sekcja Karate Lubań
 
4. Test siły - ugięcia ramion w podporze przodem starsi
  1. Patryk Jarosz - Sekcja Karate Pisarzowice
  2. Jan Jaraczewski - Sekcja Karate Pisarzowice
  3. Filip Pierzak - Sekcja Karate Pisarzowice
 
5. Kata indywidualne mix – rocznik 2011 i młodsi
  1. Filip Daszko - Sekcja Karate Świeradów Zdrój
  2. Jeremi Paluch - Sekcja Karate Lubań
  3. Franciszek Brodawka - Sekcja Karate Lubań
 
6. Kata indywidualne chłopców – rocznik 2010 - 2009
  1. Fryderyk Haik - Sekcja Karate Pisarzowice
  2. Jan Jaraczewski - Sekcja Karate Pisarzowice
  3. Filip Pierzak - Sekcja Karate Pisarzowice
 
7. Kata indywidualne chłopców – rocznik 2008 i starsi
  1. Hubert Urbańczyk - Sekcja Karate Świeradów Zdrój
  2. Mikołaj Jaworski  - Sekcja Karate Pisarzowice
  3. Michaił Buhaiov - Sekcja Karate Lubań
 
8. Kata indywidualne dziewcząt – rocznik 2006 - 2007
  1. Amelia Jędrych - Sekcja Karate Pisarzowice
  2. Patrycja Przyłucka - Sekcja Karate Pisarzowice
  3. Amelia Gryganiec - Sekcja Karate Pisarzowice
 
9. Kumite indywidualne dziewcząt – rocznik 2006 - 2007
  1. Amelia Jędrych - Sekcja Karate Pisarzowice
  2. Patrycja Przyłucka - Sekcja Karate Pisarzowice
  3. Amelia Gryganiec - Sekcja Karate Pisarzowice
 
10. Kumite indywidualne chłopców  – rocznik 2011 i młodsi
  1. Jeremi Paluch - Sekcja Karate Lubań
  2. Filip Daszko - Sekcja Karate Świeradów Zdrój
  3. Mikołaj Szłabowicz - Sekcja Karate Lubań
 
11. Kumite indywidualne chłopców – rocznik 2010-2009
  1. Jan Obrycki - Sekcja Karate Pisarzowice
  2. Fryderyk Haik - Sekcja Karate Pisarzowice
  3. Filip Pierzak - Sekcja Karate Pisarzowice
 
12. Kumite indywidualne chłopców – rocznik 2008 i starsi
  1. Michaił Buhaiov - Sekcja Karate Lubań
  2. Hubert Urbańczyk - Sekcja Karate Świeradów Zdrój
  3. Maksymilian Galiński  - Sekcja Karate Pisarzowice
 

 
                Organizator:                                         Sędzia Główny:

             KS Samuraj Lubań                                  Tomasz Podbucki
               Jacek Jaworski                                             I DAN

                    V DAN
 
  • 0
Logo