NAPIĘSTNIKI

ZARÓWNO PODCZAS TRENINGÓW, JAK TEŻ I ZAWODÓW KARATE, W TRAKCIE WALK - KUMITE, RĘCE MUSZĄ BYĆ ZABEZPIECZONE RĘKAWICAMI - NAPIĘSTNIKAMI. CZASAMI NA TRENINGACH SĄ UŻYWANE INNE RĘKAWICE - BOKSERSKIE,  BĘDĄCE W DYSPOZYCJI KLUBU. KAŻDY ZAWODNIK WINIEN POSIADAĆ SWOJE NAPIĘSTNIKI DO WALK. NALEŻY TAKŻE ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA AUTORYZACJĘ - "APPROVID WKF". BEZ TEGO LOGA ZWYKLE SPRZĘT JEST O WIELE TAŃSZY.  JEDNAK PODCZAS ZAWODÓW KRAJOWYCH I MIĘDZYNARODOWYCH WYMAGANY JEST SPRZĘT Z TYM LOGO. DO SAMYCH TRENINGÓW LOGO NA SPRZĘCIE NIE JEST WYMAGANE I JESLI MASZ OGRANICZONE MOŻLIWOŚCI FINANSOWE, DOKONAJ ZAKUPU SPRZĘTU TAŃSZEGO, BEZ HOLOGRAMU WKF I WYSTARCZY TYLKO W JEDNYM KOLORZE.


Przy zakupie należy zwrócić uwagę na rozmiary - S, M, L, XL. Napięstniki nie winny być tzw. ściągaczowe - ze zwykłego materialu. Winne być z marteriału skóropodobnego.U Nas możesz zamówić napięstniki marki "Adidas Approvid WKF 2011-2016", w kwocie już  89 zł lub te same bez hologramów w kwocie 50 zł (w trakcie trwania promocji). Zamówienie należy złożyć u prowadzącego zajęcia instruktora lub u senseia Jacka Jaworskiego - kliknij tutaj "JACEK JAWORSKI". 

Okres oczekiwania na realizację zamówienia do 2 tygodni.

  

ADIDAS APPROVID WKF 2011-2016 - 89 ZŁ

ADIDAS WKF MODEL 2009-2010 - 50 ZŁMożesz także sam dokonać zamówienia w dowolnym sklepie,  a jeśli zdasz się na Nasze doświadczenia i wieloletnią współpracę, to polecamy poniższe sklepy internetowe. Znajdź "Pas Adidas Club" i zamów:


Dansport - sklep internetowy
 

Samuraj Poznań - sklep internetowy

Data: 25.04.2016 r.
Logo