OCHRANIACZ TUŁOWIA

ZARÓWNO PODCZAS TRENINGÓW, JAK TEŻ I ZAWODÓW KARATE, W TRAKCIE WALK - KUMITE, TUŁÓW POWINIEN BYĆ ZABEZPIECZONY OCHRANIACZEM TUŁOWIA. DOBRZE JEST, GDY KAŻDY ZAWODNIK POSIADA SWÓJ OCHRANIACZ TUŁOWIA, JEDNAK JEST TO ZNACZNY KOSZT I NIE JEST TO OBOWIĄZKOWE W POCZĄTKOWEJ FAZIE TRENINGÓW. KLUB POSIADA PEWNĄ ILOŚĆ OCHRANIACZY, KTÓRĄ UDOSTĘPNIA ZAWODNIKOM. JEDNAK JEŚLI POWAŻNIE TRAKTUJESZ SWOJĄ DROGĘ ŻYCIA Z KARATE, TO DOKONAJ ICH ZAKUPU WE WŁASNYM ZAKRESIE.

WYRÓZNIAMY PODSTAWOWE  DWA RODZAJE OCHRANIACZY TUŁOWIA:OCHRANIACZ TRENINGOWY - ZNACZNIE GRUBSZY, ZAKŁADANY NA KIMONO. WYSTĘPUJE W KOLORZE NIEBIESKIM I CZERWONYM.

OCHRANIACZ FIRMY DRAGON - 125 ZŁ

OCHRANIACZ ZAWODNICZY (KOLOR BIAŁY) - OSOBISTY POD KIMONO, WYMAGANY PODCZAS ZAWODÓW KARATE WKF I NIE TYLKO.

OCHRANIACZ MARKI ADIDAS APPROVIED WKF - 180 ZŁ


NALEŻY TAKŻE ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA AUTORYZACJĘ - "APPROVID WKF". BEZ TEGO LOGA ZWYKLE SPRZĘT JEST O WIELE TAŃSZY.  JEDNAK PODCZAS ZAWODÓW KRAJOWYCH I MIĘDZYNARODOWYCH WYMAGANY JEST SPRZĘT Z TYM LOGO.

DO SAMYCH TRENINGÓW LOGO NA SPRZĘCIE NIE JEST WYMAGANE I JESLI MASZ OGRANICZONE MOZLIWOŚCI FINANSOWE, DOKONAJ ZAKUPU SPRZĘTU TAŃSZEGO, BEZ HOLOGRAMU WKF.


Przy zakupie należy zwrócić uwagę na rozmiary - S, M, L, XL.
Uwaga!!!U Nas możesz zamówić ochraniacz osobisty marki "Adidas Approvid WKF", w kwocie już  180 zł.  Zamówienie należy złożyć u prowadzącego zajęcia instruktora lub u senseia Jacka Jaworskiego - kliknij tutaj "JACEK JAWORSKI". 

Okres oczekiwania na realizację zamówienia do 2 tygodni.


Możesz także sam dokonać zamówienia w dowolnym sklepie,  a jeśli zdasz się na Nasze doświadczenia i wieloletnią współpracę, to polecamy poniższe sklepy internetowe. Znajdź "Pas Adidas Club" i zamów:


Dansport - sklep internetowy
 

DRAGON - sklep internetowy


Data: 25.04.2016 r.
Logo