OCHRANIACZE PISZCZELI

ZARÓWNO PODCZAS TRENINGÓW, JAK TEŻ I ZAWODÓW KARATE, W TRAKCIE WALK - KUMITE, NOGI MUSZĄ BYĆ ZABEZPIECZONE OCHRANIACZAMI PISZCZELI I STOPY ŁĄCZNIE. DOBRZE JEST, GDY KAŻDY ZAWODNIK POSIADA SWOJE OCHRANIACZE PISZCZELI, JEDNAK JEST TO ZNACZNY KOSZT I NIE JEST TO OBOWIĄZKOWE W POCZĄTKOWEJ FAZIE TRENINGÓW. KLUB POSIADA PEWNA ILOŚĆ OCHRANIACZY, KTÓRĄ UDOSTĘPNIA ZAWODNIKOM. JEDNAK JEŚLI POWAŻNIE TRAKTUJESZ SWOJĄ DROGĘ ŻYCIA Z KARATE, TO DOKONAJ ICH ZAKUPU WE WŁASNYM ZAKRESIE.

NALEŻY TAKŻE ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA AUTORYZACJĘ - "APPROVID WKF". BEZ TEGO LOGA ZWYKLE SPRZĘT JEST O WIELE TAŃSZY.  JEDNAK PODCZAS ZAWODÓW KRAJOWYCH I MIĘDZYNARODOWYCH WYMAGANY JEST SPRZĘT Z TYM LOGO. DO SAMYCH TRENINGÓW LOGO NA SPRZĘCIE NIE JEST WYMAGANE I JESLI MASZ OGRANICZONE MOZLIWOŚCI FINANSOWE, DOKONAJ ZAKUPU SPRZĘTU TAŃSZEGO, BEZ HOLOGRAMU WKF I WYSTARCZY TYLKO W JEDNYM KOLORZE.


Przy zakupie należy zwrócić uwagę na rozmiary - S, M, L, XL. Ochraniacze nie winny być tzw. ściągaczowe - ze zwykłego materialu. Winne być z marteriału skóropodobnego.U Nas możesz zamówić ochraniacze marki "Adidas Approvid WKF model 2015/2016", w kwocie już  175 zł lub Tokaido Approved WKF w kwocie 159 zł. Zamówienie należy złożyć u prowadzącego zajęcia instruktora lub u senseia Jacka Jaworskiego - kliknij tutaj "JACEK JAWORSKI". 

Okres oczekiwania na realizację zamówienia do 2 tygodni.
ADIDAS APPROVID WKF - 175 ZŁ

TOKAIDO WKF - 159 ZŁMożesz także sam dokonać zamówienia w dowolnym sklepie,  a jeśli zdasz się na Nasze doświadczenia i wieloletnią współpracę, to polecamy poniższe sklepy internetowe. Znajdź "Pas Adidas Club" i zamów:


Dansport - sklep internetowy
 

Samuraj Poznań - sklep internetowy


Data: 25.04.2016 r.
Logo